KAPLAN GÖZÜ TAŞI ÇEŞİTLERİ

KAPLAN GÖZÜ TAŞI ÇEŞİTLERİ

Mavi

Bu kaplan gözü taşının rengi nedeniyle oldukça parlak ve zerafet olması hasebiyle dikkati üzerine çektiği belirtilmektedir. Ferahlı, esenlik temizlik ve insanda rahatlık oluşturduğu belirtilmektedir.

Altın Sarısı

Işıl ve parlak olan altın sarısı kaplan gözü taşı stres ve yorgunluk hissiyatını kaldırır. Dinç ve dinamik olmayı sağlamaktadır. Stres ve iç sıkıntısı gibi durumların üstesinden gelebilmek için kaplan gözü taşı kullanımının gücüne fazlasıyla inanılmaktadır. İnsana verdiği huzur ve özgüvenin yanı sıra, sadece bu taşa dokunmadan bakmak bile insanın içinin rahatlamasını sağlamaktadır.

Kırmızı

Aşk sevgi huzur ve mutluluk veren bir taş olup pozitif enerji yaydığı belirtilmektedir. insanın sevgiye yönelik umutlarını artırmakla kendisi ile barışık olmayı sağlamaktadır. İnsanın kendisine olan güvenini arttırırken hayata olumlu bakış açısı kazandırır.

ŞAHİN GÖZÜ

Enerji İyileştirmeye, olumsuz davranışları atmaya ve hayattan zevk almaya yönelik olumlu etkilerinin olduğu belirtilmektedir.

İlginizi Çekebilir

TURMALİN ÇEŞİTLERİ

TURMALİN ÇEŞİTLERİ Kahve Turmalin İnsanların kendini rahat etmelerini sağlayarak duygusal aile ilişkilerini güçlendirir bağırsak düzensizliği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir