SELENİT
SELENİT

SELENİT TAŞ ÇEŞİTLERİ

SELENİT TAŞ ÇEŞİTLERİ

Turuncu Selenit

Meleksi enerjileri çıkarır. İnsanın etrafı ile uyumunu kolaylaştırmaktadır. Etrafına sevgi ve mutluluk yaymada katkı sağlayan bu maden pozitif enerjileri yayarak insanda bunun açığa çıkmasına katkı sağlamaktadır.

Mavi Selenit

Üçüncü göze yerleştirildiğinde zekayı susturur meditasyon sürecinde beyinin odaklar ve beynin meditasyon sürecinden verim almasını rahatlamasını sağlamaktadır. Kontrol kaybı ve bozukları olan insanlarda tedavi amaçlı kullanılmaktadır.

Yeşil Selenit

En iyi çalışmalara yardım ederek iyi hissettirir. İşlerin yolunda gitmesine yönelik pozitif enerji vererek insanları işlerinde başarıya ulaşmalarını sağlamaktadır.

Balık kuyruğu Selenit

Sinirler için derinlemesine iyileştirme sağlar sakinleştirir duyguları dengeler. İlişkilerin onarılması ve insanlar ile iletişim kopukluluklarından kaynaklanan özgüvenin oluşmasında etkilidir.

Çöl Gülü selenit

Uzun süredir yürürlükte olan programları kaldırır yerine daha uygun ve yenisini getirir. Enerjisel ve insanın yaşamaya yönelik kolay motivasyon sıkıntısını giderir.

İlginizi Çekebilir

TURMALİN ÇEŞİTLERİ

TURMALİN ÇEŞİTLERİ Kahve Turmalin İnsanların kendini rahat etmelerini sağlayarak duygusal aile ilişkilerini güçlendirir bağırsak düzensizliği …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir