FUKSİT TAŞI

FUKSİT TAŞI

Fuksit taşı aynı zamanda muskovit olarakta bilinmektedir. Yeşil renkli olan bu taş tabak şeklinde ve katmanlıdır. Genel olarak her boyutta bulunabilir. Çıkarıldığı tek kaynak brezilyadır. Fuksit taşıyla pratik bilgileri ortaya çıkarabilir bilgiyi dogru yönlendirebilirsiniz. Fuksit taşı kişiler arası iletişimi kolaylaştırır ve bağları kuvvetlendirir. İkili ilişkilerde güven ve sadakati temsil eder. Hayata karşı bağlılığı güçlü durmayı ve geçmişten gelen bilinçaltı takıntılarından sıyrılmayı sağlar. Endişeli ruh hali içinde olan kişilerin psikolojik açıdan destek alanların taşıması tedavi edici olacaktır.

Fuksit taşı genellikle insanlar içi ruhsal durumu yansıtan bir taştır. Güç durumlarda insanlar arası diyaloglarda temel faktör neyse ona yöneltir. Fuksit insanlara kendini önemseme ve değer vermeyi öğretir. Duyguları kontrol altına alan fuksit taşıyla birlikte koşulsuz sevgiyi ve daha sert katı sevgiyi eşleştirecektir. Özellikle sert mizaçlı aile yapısı içerisinde fuksit her zaman ortamı yumuşatacak olumlu duygu hali yayacaktır. Güçlü enerjisiyle duyguları yönlendiren bu taş sayesinde ikili ilişkilerinde sorun yaşayan insanlar çok kolaylıkla çözüm yolu bulabilir.

Fuksit içinde bulunduğu enerji durumu daime büyütür ve kolayca karşı tarafa iletir. Bu durum karşısında dengeyi düzelterek enerjiyi daime sabitler ve de enerjiyi pozitif kanallara doğru ilerletir. Kişilerdeki duygusal travmalarda ve duygusal açıdan oluşan gerilimlerden sonra yenme güçlü olmayı sağlar. Alyuvar ve akyuvar hücrelerinin oranını dengeler. Kemikleri güçlendirir ve kalsiyum emilimine yardımcı olur. Ağrı kesici özelliği vardır. Kas spazmlarını durdurur. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve hastalıklara karşı daha dirençli olmanızı sağlar. Fuksit taşı karpal tünel sendromunu ve kas sistemini yeniden onarır. Psikolojik olarak emniyetsizlik ve güçsüzlük durumlarında insanlara gereken desteği verir. Geçmişe ayna tutmanızı sağlayan bu taşla birlikte öngörülerinizi kendinizi fark edeceksiniz. Öfke ve asabi oluşun kontrolü sağlayacağınız bu taş sayesinde daha sakin bir düşünce tarzına geçiş yapabilirsiniz.Zihinsel olarak sorun çözmeye yardımcı olur.Saça parlaklık tırnaklara sertlik verir.Gelecekten umutlu ve geçmişin izlerinden arınmış olarak hayatınıza yön vermek için fuksit taşından faydalanabilirsiniz size vereceği o müthiş enerjiyle sanki yeniden doğmuşçasına hayata yeniden sarılmanız mümkün enerjinin gücüne inan her insanın fuksit taşıyla tanışması o müthiş duygu hükmünü yaşamasını adeta yeniden doğuşu fark etmesi fuksitle deneyimlendirebilir.

İlginizi Çekebilir

Safir Taşının Özellikleri ve Faydaları Nelerdir ?

Safir Taşının Özellikleri ve Faydaları Safir, korindon mineralinin mavi renkteki çeşidi olup, dünyanın en değerli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir