YENİ EKLENENLER

SODALİT

SODALİT

Renk Ve Görünüm

Mavi renginde olan sodalit taşı benekli koyu ve açık beyaz- mavi renklerinde olmaktadır. Tüm boyutlarda çıkarılmaktadır.

Kaynak

Rusya, Myanmar, Kuzey Amerika, Brezilya, Fransa, Grönland

Kullanım Alanları Ve Özellikleri

Sodalit taşı özellik bakımından en güçlü taşlardan biridir. Sodalit taşının üzerinde bilim adamları tarafından yapılan çalışmalar ve deneyler sonucunda insan üzerindeki şu etkileri tespit edilmiştir;
Sodalit taşı depresyona karşı etkilidir. Sodalit taşı kişideki konsantrasyonu arttırır. Sodalit taşı boğazlardaki rahatsızlıklara iyi gelir. Yolculuk sırasında mide bulantısı çeken kişilerin sodalit taşını kullandığında bu sorunları son bulur. Zihindeki karmaşayı giderir ve belirlediğimiz amaçlara odaklanmamızı sağlar. Depresyona giren kişilere uyuşturucu bağımlısı kişilere faydalıdır, bağımlılıktan ve depresyondan kurtulmamızı sağlar. Konuşma güçlüğü çeken duygularını ifade etmekte zorlanan kişiler için faydalıdır. Çekingen kişiler bu taşı kalbine yakın şekilde kullanırsa bu sorunlarının iyileşmesine yardımcı olur. Sodalit taşının bu gibi özellikleri bilinmektedir asıl şifa rabbimizden gelir. Bu gibi tedavi araçları sadece vesiledir. Yüce rabbimiz bir derde bin derman verdik diye buyurmaktadır. Belki rahatsızlığınızın şifasının vesilesi budur beklide değildir. Bizlerin kul olarak yapması gereken rabbimizin sebeplerine sarılmak bizlere sunduğu şifa kaynaklarını denemektir. Tedbirimizi alalım şifa Allahtan’dır. şüphesiz o her şeyin iyisini bilendir. İnşallah rabbim bütün hastalıkların şifasını en kolay şekilde bulmayı nasip eder.

İlginizi Çekebilir

LABRADORİT

LABRADORİT Renk Ve Görünüm Her boyutta ve koyu renkli mavi ve sarılı olup ışığı gördüğünde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir