NEBULA TAŞI

NEBULA TAŞI

Renk Ve Görünüm

Taş koyu yeşil arka planda nebula benzeri beneklerden oluşur. Beyaz veya açık renkli damarlı kısmı kendini iyileştirmiş bir Kuvars’dır.

Kaynak

Birleşik Devletlerin Güneybatısı, Meksika

Kullanım Alanları Ve Özellikleri

Nebula taşı 1995 yılında Meksika’da bir dağlık bölgede bulunan Karen ve Ron Nürnberg tarafından keşfedilen oldukça yeni bir taştır. Nebula Taşı ‘Evrenin Taşı’ olarak da adlandırılır ve Zirkon, Kalsit, Akmit, Kuvars ve diğer birçok mineralin kombinasyonundan meydana gelir.

Nebula taşının eşsiz ve güçlü enerjileri vardır. Dört ana unsurun özelliklerini birleştirir. İçeriğinde Kuvars bileşeni, içinde bulunan diğer mineralleri harekete geçirir ve enerji kuvvetini arttırır. Nebula taşı, ruhsal ışığın vücudunuza getirilmesine ve bu harika enerjiyle sizi aşılamaya yardımcı olacaktır. Bu dünyada fiziksel bir deneyimin tadını çıkararak ruhsal bir varlık olduğunuzu kabul etmenizi sağlayacaktır. Nebula taşı neden burada olduğunuzu ve aynı zamanda psişik yeteneklerinizi veya özel hediyelerinizi aktive edecek veya geliştirecektir. Bu taş aynı zamanda vücudunuzdaki toksinleri atmak için de kullanılabilir. Hafızayı güçlendiren çok güçlü ve benzersiz enerjilere sahiptir. Güvenli ve istikrarlı hissettirecek çok topraklayıcı bir taştır. Zorluklarınızı aşmanıza yardımcı olacak fiziksel canlılığınızı artıracaktır. Nebula taşı hücre yenilenmesi konusunda yardımcı olabilir. Enerjileri depresyon ve bipolar durumu sakinleştirebilir. Bu taş hafıza ve zihnin kendisini geliştirebilir. Multipl skleroz ve Alzheimer hastalığı gibi dejeneratif durumların tersine çevrilmesinde veya hafifletilmesinde yardımcı olabilir. Nebula Taşı tam olarak dejeneratif olmayan, ancak günlük yaşamı zorlaştıran nörolojik durumların tedavisinde yardımcı olabilir. Bağışıklık sorunlarından kaynaklanan yenileme ve koruma konularında da yardımcı olabilir. Uyuşturucu veya alkol bağımlılığından kurtulmak için ideal bir taştır. Nebula Taşı, toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayabilir. Doğurganlığın artmasına yardımcı olabilir. Nebula taşı enerjileri ile çalışmak, para hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kendi yeteneklerinizi tanımanızı sağlayacaktır. Nebula taşı korkularınızı sevgiden arındırır ve sağlıksız düşüncelerden kendinizi kurtarmanıza yardımcı olur. Nebula Taşı iç ve dış yaşam deneyimlerinizin tüm parçacıklarını bir araya getirecektir. Nebula Taşı vücudunuzun hücresel ışığını aktive eder. Tüm varlığınızla saf ışığı güçlendirecek ve birleştirecek. Tüm benliğinizi her hücrede ve her sinirde aydınlanma ve kutsallıkla besler.

İlginizi Çekebilir

Pırlanta

Pırlanta

Pırlanta Nedir ? Pırlanta, doğal bir elmas çeşididir ve en değerli mücevherlerden biridir. Kimyasal açıdan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir