İdokraz Taşı
İdokraz Taşı

İDOKRAZ TAŞI

İDOKRAZ TAŞI

İdokraz taşı pozitiflik ve bereket taşı olarak bilinir. Yüksek olarak benlik ve cisimlenmiş ruhla bağlantı kurabilen bir taştır. Mükkemel enerjisiyle donatılmış psikolojik olarak hapsedilmişlikten arındıran kısıtlanmışlıktan kurtaran yapısı vardırç: Yeşil, kahverengi, sarı, açık mavi, kırmızı renklerinde görülür. Reçineli küçük saydamlar görünümündedir. İdokraz taşı Birleşik Devletlerde çıkarılmaktadır. Duyguları iyileştiren bu taş sayesinde kendinizi kontrol etmeniz oldukça kolaydır. Öfkeden sinir halinden agresiflikten kolayca arınmanızı sağlar. Güçlü olarak zihinsel bağlantılar kurar. Zihni açar ve olumsuz düşüncelerden temizler.

İdokraz taşı elektromanyetik sisi emer ve de çevre kirliliğine karşı koruyucudur. Cep telefonunuzun üzerinde taşırsanız size yaydığı zararlı ışınlardan korur. Bu taş negatif enerjiyi geri gönderir kişiyi negatiflikten korur. Bu taşın büyük şifa yi etkileri vardır kekemelik rahatsızlığı olan kişilerde iyileştirme etkisi görünmüştür. Kişilerde algıları açar yaratıcılığı geliştirir. Vücut direncinizi artırır ve metabolizmayı tetikleyerek kolesterolü düşürür. Ciltteki deri sorunlarına alerjiye karşı etkilidir. Kısa dönemli anlaşmalarda ve iç yönden duyarlı ve dirençli olmaya uyum sağlar. Karar almada önemli anlaşma ve imzalarda durumu analiz etmeye mantıklı kararlar vermede etkili bir taştır. Sinir sistemi hastalıklarında etkilidir. İstem dışı duygu düşünce ve hareketleri iyileştirir. Kas, kemik sistemine etki eder. Zihin açıklığı veren bu taş duygu karışıklıklarınızı düzenler. Sinir sisteminde yararlı olan melek taşı epilepsi hastalarının tedavisinde kullanılır. Duygusal yönden evli ama isteksiz olan kişiler arasında aşk ve heyecanı canlandırır. Baş ağrısına özellikle migren nöbetlerinde alnınızda gezdirmenizde faydalıdır.

İdokraz, diş minelerine ve koku alma duyusuna etki eder. Gıdalardan besinlerin alınmasını kolaylaştırır, depresyonu yok eder. Kişileri gereksiz düşmanlıklardan ve pişmanlıklardan uzak tutar. Özellikle iç huzursuzluğunuzu giderecek sakinleştirerek odaklanmanızı dengeleyecektir. Kişilerin pozitif kişilikte olmasını sağlar ve onlardan negatifliği uzaklaştırır aynı şekilde düşüncesel olarak da daha olumlu kişilikler sağlar. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve hastalıklara karşı daha dirençli olmanızı sağlar. Kişilerde hayattaki olumlu seçimlerinde destekler cesaret vericidir.Ağrı kesici özelliği vardır. Yapılacak işlerde önemli gelişmelerde başarı sağlar ve olumlu yönden kişiye şans getirir.Belirli zaman aralıklarıyla taşınızı temizlemek kötü enerjiden arındırmak gerekir bunun için 5 Dakka kadar akan suyun altında tutmak veya 1–2 saat kadar toprakta gömülü bırakmak yeterli olacaktır.

 

İlginizi Çekebilir

Pırlanta

Pırlanta

Pırlanta Nedir ? Pırlanta, doğal bir elmas çeşididir ve en değerli mücevherlerden biridir. Kimyasal açıdan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir