İyolit Taşı
İyolit Taşı

İYOLİT TAŞI

İYOLİT TAŞI

İyolit üçüncü gözü harekete geçiren bir vizyon taşıdır. Çakraları temizler ve hizalar sezgilerinizi kuvvetlendirir. İçsel açıdan bağlantı kurmayı sağlar. İyolit taşı beden dışı yolculuklarda yardımcıdır. Enerji verir ve kötü enerjiden insanı arındırır. Psikolojik açıdan bağımlılıkları yok etmeye yardım eder. Beklentilerinizi karşılamaya yardımcıdır. Zihinsel açıdan beyni yoran tüm olumsuz düşünceleri yok eder. İyolit taşı genel olarak gri, mor, sarı tonlarındadır. Bakış açısına göre renk değiştiren bir yapısı vardır. Birleşik devletlerde çıkarılır. Uzmanlaşmış birçok değeli taş satan dükkanlarda bulunur.

İyolit taşı duygusal açıdan ikili ilişkileri yönetir. Bağımlılıklarınızın üstesinden gelmenizde enerji düzeyinizi artıracaktır. İyolit taşı güçlü bir şifa enerjisine sahiptir. Direnci kuvvetlendiriri bağışıklık sisteminizi onarır. Bedeni temizler, yağ depolarını azaltır ve kontrol eder. Toksinlerin bedenden atılmasına yardımcıdır. İyolit taşı hem vücut sağlığınıza hem de psikolojik açıdan etkileri oldukça yüksek olan taşlardan biridir. İyolit taşını ruhsal bunalım hallerinde tene temas şeklinde kullanabilirsiniz. Bu taş kişiye gerçekçi konuşmada cesaret veriri. Ayrıca duygusal açıdan ümitsizliğin kırılganlığın üstesinden gelmenizi sağlar. Stres azaltır stresi önlemede yardımcı olur insanların kendine olan güvenini artırır.

İyolit taşıyla yeni başlangıçların ve engellerle mücadelenin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Zihinsel bendesel ve ruhsal yönden esneklik verir karar almayı kolaylaştırır. Ön yargıların üstesinden gelir pozitif düşünmeye sevk eder. Sorumluluk yükü fazla olan kişilere destek verir sorumluluk almaya teşvik eder. Zihinsel ve bedensel olarak rahatlık verir sinirleri gevşetir. Sinirli ve agresif yapınız varsa bu taş sizi durgunlaştıracaktır. İyolit taşı astrolojide ikizler, terazi, balık, koç, boğa ve akrep burçlarını etkiler. Hormonları düzenler bedeni temizler organlarınızı güçlendirir. Bu taş rengi itibariyle adeta nehir gibidir ve bu estetik duruşuyla insanlara huzur ve sakinlik verir. Duygusal olarak kişiye mutluluk iletir. Akıl gücü ve anlayış kavramını artırır aşk ve sevgi yönünden iletişimi güçlendirir. .Bu taş aynı zamanda sağlık açısından da şifalıdır, kalp ve boğaz çakralarını iyileştirir. Her ürün gibi doğal taşlarından piyasada bir çok sahtesiyle karşılaşmak mümkün bu nedenle doğal taş alırken mümkün olduğunca güvenilir yerlerden temin ediniz.

İlginizi Çekebilir

Safir Taşının Özellikleri ve Faydaları Nelerdir ?

Safir Taşının Özellikleri ve Faydaları Safir, korindon mineralinin mavi renkteki çeşidi olup, dünyanın en değerli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir