DEĞERLİ TAŞLARIN SEÇİMİ

Bu sitede şimdiye kadar bahsedilenlerin dışında şimdiye kadar beklide göremediğiniz duymadığınız taşlardanda bahsetmeye başlayacağız.

Bu kadar taş arasından tabikide size uygun olan taşı seçmeniz zor olacak bu konuda elimizden geldiğince rehber olmaya çalışacağız.Hediye edilmiş bir aşa sahipseniz bu kolay bir iş olacak fakat kendinize kişiliğinize burcunuza veya şifa niyetiyle bir taş arayışınız varsa ki taşlarla ilgili sorulardan en çok merak edilende doğru taşı nasıl anlarım benim için uygun olan hangisi gibi haklı soru işaretleri bu durumda hemen sitemizde detaylı bir geziye davet ediyoruz sizi eminiz bu işinizi kolaylaştıracak .

Taş seçiminde sadece görsellik olsun diye alınan bir kolye, bileklik, küpe olacaksa buda yine burcunuzun bir taşı olmasını tavsiye ederiz.

Sitemizde doğadaki tüm değerli taş gruplarını tek tek ele aldığımızda  yada görsel olarak görüpte işte bu benim taşım diye bir etkileşim oluşursa o taşa sahip olmaktan kaçınmamalısınız.Çünkü her zaman taşlardan gelen o muhteşem enerjiye inanmalısınız.

Taşı bir süre elinizde tutun hatta derin bir nefes alıp gözlerinizi kapatın hissedin o muhteşem enerjiyi tensel temas taş seçiminde her zaman önemlidir.Avuç içlerinize alın bir süre iki elinizin ortasında yuvarlayın enerjiyi kendinize geçirebilirseniz  doğru taşı bulmuşsunuz demektir. Eğer içsel bir karamsarlık kötü bir enerji hisse kapılırsanız o taş size uygun değildir.

Taşlarda enerji aktarımında tensel temas birinci plandadır buna her zaman önem verin şifa niyetine alınan taşları mutlaka üzerinizde taşımalısınız.Taşları seçerken iç sesinize kulak verin ve sizi yönlendirmesini izleyin.

Eğer bir taşın büyüsüne kapılırsanız mutlaka üzerine gidin.Taş seçiminde kişisel özelliklerini alışkanlıklar huy gibi cinsiyet ve yaşınız varsa herhangi bir rahatsızlığınız ve burcunuz bunlar taş seçiminde çok önemli bir yere sahiptir.Seçimi yaparken bu kriterleride göz önünde bulundurmanız fazlasıyla önemli olacaktır.

Ayrıca sadece burç odaklı taş seçmek sizi yanlış yönlendirecektir.Kesinlikle burçlar için özel taşlar vardı ama sadece o kritere göre taş seçimi yanlıştır.Çünkü burçlar hakkında bilgiye sahipseniz eğer bilirsiniz ki burcu etkileyen bir çok durum vardır.Yükselen burç etkisinde kalarak yükselenin özelliklerini taşıma yada son günle bir diğer burç özelliklerini alma etkisine girme hatta çevresel faktörler yaşanılan yer gen geçmişimiz bile , bu yüzden ihtiyaca göre hislerinizle taş seçmek çok daha mantıklı olacak.Mutlaka kendinize bu konuda zaman ayırın.

İlginizi Çekebilir

KAPLAN GÖZÜ TAŞI ÇEŞİTLERİ

KAPLAN GÖZÜ TAŞI ÇEŞİTLERİ Mavi Bu kaplan gözü taşının rengi nedeniyle oldukça parlak ve zerafet …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir