HAVLİT TAŞI
HAVLİT TAŞI

HAVLİT TAŞI

HAVLİT TAŞI

Sakinleşmek için birebir olan havlit taşını yastığınızın altında bulundurduğunuzda uyku problemleriniz son bulacaktır. Yeşil, beyaz, mavi renklerde olan bu taş görünüm olarak kusursuz yüzeylidir. Birleşik Devletlerde çıkarılan havlit taşı ruhsal boyutlarda bağlantı kurmanızı sağlar. Elinize alacağınız havlit taşıyla odaklanarak bedeninizi dış yolculuklara çıkarabilirsiniz. Psikolojik olarak insanı rahatlatır ve sabrı öğretir. Ayrıca öfke kontrolü sağlar. Üzerinizde taşıyacağınız bir parça havlit taşıyla kendinizi kontrol edebilirsiniz.

Havlit  zihninizi yatıştıracaktır, uykularınızı düzene sokmakta da size yardımcı olacak bu taş ayrıca meditasyon içinde mükemmel bir taştır.Hafızayı güçlendirir zihne canlılık verir.Duygu karmaşasında olan kişilerin duygularını kontrol etmesini sağlar.Uykusuzluğa iyi gelen havlit rüyalarınızı da hatırlamanızı sağlar.Bedende kalsiyum emilimini kontrol eder.Kemiklerinizi güçlendiricidir.Karaciğer,kalp,mide,omurgayı iyileştirir.Baş ağrısına özellikle migren nöbetlerinde alnınızda gezdirmenizde faydalıdır.Boğaz enfeksiyonlarında farenjit bademcik şişmesi gibi durumlarda tedavi edici enerjisi vardır.Gerçekliğe bakışınızı değiştirir ve böylelikle  daha derin bir kavrayış ve gerçekliğe geçiş sağlar.

Havlit taşı olumsuzluklardan sizi arındırır. Pozitif enerjiyi çeker ve iç dünyanızı aydınlatır. Duygularınızı frenler suçluluk duygularından arındırır. Felç durumlarını ve sinir sistemini güçlendirir. Bu taş başak, boğa, balık ve oğlak burcunda oldukça etkilidir. Bu taş ruh terapisinde iyileşmesinde büyük etkisi vardır. Duygusal olarak kantaşı kalp enerjisini topraklamaya yardımcı olur. Kişilerde alınganlık, saldırganlık ve sabırsızlığı azaltır. Rahat bir uyku için bir kabın içinde bir miktar suyla havlit taşı koyup başınızın ucunda gece boyu bekletin. Beden ve zihin aşırı yorgunken canlandırır ve kişiye enerji yükler. Karaciğer, bağırsaklar, böbrekler dalak ve safra kesesine etki eder toksinlerden arındırır. Olumsuz koşullanmaları giderir ve azim verir. Dişi üreme organlarını etkiler ve doğurganlığı artırıcıdır. Bu taş kişilerdeki cinsel isteksizlikleri gidericidir ve aynı zamanda iktidarsızlığın üstesinden gelir. Başarıya ulaşmak için her türlü motivasyonu enerjisiyle kişiye geçirir. Her zaman ruhsal doyum bulmanızı sağlayacak olan bir taştır. Ön yargıların üstesinden gelir pozitif düşünmeye yardımcıdır. Deri hastalıklarında kalp sorunlarında ve guatrı tedavi edicidir. Halsizliği giderir kişiye enerji yükler daha hareketli bir hal sağlar. Burçlar arasında en çok boğa, ikizler, yengeç,akrep,koç yay ve balıklara etkileri vardır

İlginizi Çekebilir

Safir Taşının Özellikleri ve Faydaları Nelerdir ?

Safir Taşının Özellikleri ve Faydaları Safir, korindon mineralinin mavi renkteki çeşidi olup, dünyanın en değerli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir