RİYOLİT

RİYOLİT

Renk Ve Görünüm

Genel olarak pembe veya gri renkte olan taneler o kadar küçüktür ki bir el lensi olmadan gözlemlemek zordur.

Kaynak

Avusturalya, Meksika Birleşik Devletler

Kullanım Alanları Ve Özellikleri

Riyolit, silis içeriği çok yüksek olan ekstrüzyonla üretilmiş magmatik bir kayaçtır. Riyolit, kuvarstan oluşur ve az miktarda hornblende ve biyotit içerir. Sıkıştırılmış gazlar genellikle kayada vig üretirler. Genellikle kristaller, opal veya camsı maddeler içerirler. Birçok riyolit, yeryüzünde kısmen soğutulmuş granitik magmadan oluşur. Bu mağaralar patlak verdiğinde, iki boyutta bir kaya oluşabilir. Yüzeyde oluşan büyük kristaller fenokristaller olarak adlandırılır ve yüzeyde oluşan küçük kristallere yer kütleleri denir. Riyolit genellikle granitik magma yüzeyine ulaşan kıta kenarı veya kıta kenarı volkanik patlamalardan oluşur. Riyolit okyanussal patlamalarda nadiren üretilir.
Granitik magmanın parçalanması riyolit, pomza, obsidien veya tüf üretebilir. Bu kayaların bileşenleri benzer soğutma koşullarından farklıdır. Patlayıcı püskürme tüfleri veya pomza jeneratörü de üretmektedirler. Lavlar hızla soğuyunca püpto patlatmaları riyolit veya opsidien üretir. Bu farklı türdeki kayalar tek bir patlamada bulunabilir.

Ruhunuzun gücünü ve gücünü arttırır, başka bir deyişle bir şeyler yapma kabiliyetini arttırır. Bu, değişim ve gelişmeyi hızlandıran bir taş konumundadır. Meditasyon için kullanılan taşlar için kullanılır. Sorunları çözmeme yardımcı olan bir taş. Psikolojik olarak güvenimizi arttırıyor. Hayatımızın zorluklarının üstesinden gelmemize yardımcı olur ve huzurlu olmaya yardımcı olur. Duygusal dengeleme bir taştır. Vücudumuzun doğal direncini arttıran bir taştır. Böbrek taşları ağrı ve böbrek taşlarının rahatlatılmasına yardımcı olan bir taştır. Damarlarımız için çok faydalı bir taş. Bir kişi bir istikrar hissi veren bir taştır. Riyolit, manevi potansiyeli ve yaratıcılığı harekete geçirir. Riyolit değiş tokuşa ve ilerlemeye yardımcı olur. Riyolit taşı, karmik bilgeliğe ulaşmanıza ve geçmiş yaşamı iyileştirmenize yardımcı olan kullanışlı bir kristal araçtır. Riyolit, iç gözlemin bir taşıdır; Kendiniz ve geçmişinizle çalışarak bireysel seçenekleri keşfederken ruhunuzu, bedeninizi ve zihninizi güçlendirin ve koruyun. Riyolit, zorlukların kaynağı nerede olursa olsun her şeyi çözebiliriz. Bu taş geçmişinin kalıntılarıyla avlanmak yerine, o anda demirlemeye devam etmesini öneriyor. Riyolit benlik saygısı, öz değerin artmasını ve gerçek benliğinizin kabulünü teşvik eder. Riyolit taşı derin bir meditasyonu kolaylaştırır ve materyalin gerçeğine olan bakış açısını teşvik eder.


Yeşil Riyolit taşı beceri, yetenek ve eksiksizlik açısından insana katkısı oldukça fazladır. Yeşil Riyolit, yaratıcı ifade ve konuşma zorluğunu ifade etme kabiliyetini arttırır. Yeşil Riyolit, gerekli değişiklikleri yapmayı kolaylaştırır, daha büyük bir görüntü görünümünü oluşturur. Yeşil Riyolit, olumsuz beklentileri ve algılanmış sonuçları serbest bırakmaya yardımcı olur ve hayatta mutlu bir ilerleme sağlamak için birine enerji verir. Yeşil Riyolit afişlere ve projelere yardımcı olacak mükemmel bir kristal desteğidir. Yeşil Riyolit geçitten sevgi ve hayvan iletişimi için bir bağlantıdır. Yeşil Riyolit taşı doğal bir kristal ilaçtır.


Riyolit taşı vücudun doğal direncini güçlendirmeye yardımcı olur. Riyolit damarları, kızarıklığı, cilt bozukluklarını, enfeksiyonları tedavi eder; B vitaminlerinin asimilasyonunu geliştirir. Riyolit ayrıca böbrek taşlarının dağılmasına ve iyileşmiş cildin yumuşamasına yardımcı olabilir. Bir iksir olarak, Riyolit kasları güçlendirir ve geliştirir. Geçmiş yaşam için regresyon riyoliti alnına (yetenekli terapistin talimatı ile) ve güneş pleksusuna duygusal salım için yerleştirilebilir. Yeşil Riyolit taşı genel şifacıdır ve sağlıklı refahı desteklemektedir. Yeşil Riyolit, diyabet, hipoglisemi, ve varisli damarların tedavisinde yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilir

Pırlanta

Pırlanta

Pırlanta Nedir ? Pırlanta, doğal bir elmas çeşididir ve en değerli mücevherlerden biridir. Kimyasal açıdan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir