YENİ EKLENENLER
ÇEROİT TAŞI
ÇEROİT TAŞI

ÇEROİT TAŞI

ÇEROİT TAŞI

Çeroit taşı bir dönüşüm taşıdır. Kişilerde korkuların üstesinden gelebilen ruhani bir taştır. Genel özellikleri bakımından ametistle ortak noktaları bulunan taşlardandır. İç görüyü ve ruhsal anlayış tetikleyici bir yapısı vardır. İnsanların hayatlarındaki büyük değişikliklerle ruhsal anlamda başa çıkabilmeyi sağlar. Çeroit taşı mor renkte bulunur görünüm olarak alacalı burgulu ve damarlı bir yapıya sahiptir. Orta boyda küçük yuvarlanmış ve cilalı görünümü vardır. Eski dönemlerde nadir bulunabilen çeroit taşı araştırmalarla bilinirliğinin artmasıyla daha kolay bulunabilir duruma gelmiştir. Çıkarıldığı ülke rusyadır.Çeroit taşı kalbi ve taç çakraları sentezler aurayı temizler ve kişi şartsız sevgiye yönlendirir.Çeroit yaydığı titreşim enerjisi ile kişileri gerçekliğe bağlar.

Bulunduğunuz anı ve durumu mükemmel kılan çeroit taşı aynı zamanda kişilerde duygusal iyileşmeler sağlar. Psikolojik açıdan çeroit olumsuzlukları kaynaştırır ve başka açılardan kişilerin kabullenişini sağlar. İçsel derin korkuları olanların korkusunu giderir. Kişilere güdü zinde olma ve anlık gelişen doğaçlama yeteneği verir: Kaygılarınızdan kurtulmak için bu taşı yanınızda bulundurmanız size fayda sağlayacaktır. Zihinsel yönden algıları açar anlama mantık yeteneğini geliştirir ve kişilerde daha hızlı karar alma ve işleme koyma yönünü geliştirir. Kendi düşünceleri yerine başkalarının duygu ve düşünceleriyle hareket etmeyi sınırlar. Kendinizi değerli hissetmenizde ve daha iyi olumlu duygular içinde olmaya meyiller.

Ruhsal olarak çeroit taşı benliği gündelik gerçekliği oturtur. İnsalar arası yardımlaşma bağı kurar kişileri iyi olmaya yönlendirir. Çeroit taşı negatifliği pozitif enerjiye dönüştürür ve şifaya iyileşmeye etki eder. Bedenin yorgun düştüğü durumlarda kişilere enerji aktarır. Baş ağrılarına ve işitsel problemlere karşı iyileştiricidir. Sinir sistemini düzenlerş yatıştırıcı ve sakinleştirici olur kişilere sakinlik verir. Uykusuzluk konusunda etkilidir. Kalbe ve zihinsel gelişime iyi gelir kalp ve beyin arasındaki bağlantıyı kurar. İnsanlarda güven uygusunu artırır kendine güvenin gelmesini sağlar. Kişilerdeki maddi ve manevi bağımlılıklarında kurtulma sağlar. Negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirir ve ruhun özgürleşmesini sağlar.Yaşanılan ana odaklanmayı kolaylaştırır.Kullanım olarak çeroit taşını kalbin üzerine veya deriye temas edece bilecek şekilde uygun bir konuma konulmalıdır.Çeroit taşı ile kafeslemede  oldukça kolay ve etkilidir.Beden için mükemmel bir arındırıcıdır rahat bir uyku ve korkulu rüyalardan kurtulmak için yastık altında ametist ile birlikte bulundurmakta fayda görülür.

 

İlginizi Çekebilir

LABRADORİT

LABRADORİT Renk Ve Görünüm Her boyutta ve koyu renkli mavi ve sarılı olup ışığı gördüğünde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir