YENİ EKLENENLER
KRİZANTEM TAŞI
KRİZANTEM TAŞI

KRİZANTEM TAŞ

KRİZANTEM TAŞ

Krizantem taşı zamanın içinde yavaşça yolculuk yapmanızı sağlar. Zamanla ve geçmişle bağlantı kurabileceğiniz gibi anıda hafızaya yükler. Hayal gücünü yükselten krizantem taşı kişilere soğukkanlı olmayı sağlar ve güven verir. Krizantem bulunduğu ortama güven yayar ve zenginleştirir. Uyum ve değişimi dengeleyen krizantem taşı bulunduğu anın merkezinde olmayı ve tadını çıkarmayı sağlar. Kişilere ilham ve enerji verir. İnsanların verimli olmasını destekler. Düşünceleri netleştirir olumsuz düşüncelerden arınma sağlar. Ruhsal yolculuklarda neşe yükler eğlence sever masum olmayı öğretir. İnsanların kişisel gelişmelerini sağlar ve destekler bu konuda yararlanılabilecek en güzel taş krizantem taşıdır. Karakteri güçlendirir daha sağlam adımlar atmayı sağlar bulunduğu ortamlarda insanlara tavırlarıyla güven veren kişilik oluşturur.

Kişisel olarak dar kafalı kibirli ve kıskanç kişiliksel huylardan kurtulmak için krizantem ideal bir taştır. İnsanların dünyalarını güzelleştirir ve daha çok sevgi, neşe ve eğlenceli olmayı sağlar. Duygu ve düşüncelerinizi derinlik katar, dikkat dağılmalarını önler, kafanızdaki boş düşünceleri temizler zihin yorgunluklarını giderir. Ayrıca krizantem taşı duygusal olarak bağlanmayı ve kişilerde denge ve güveni karşı tarafa karşı ilgi ve alakalı olmayı sağlar ve bunun sınırını belirler. Kişileri gereksiz düşmanlıklardan ve pişmanlıklardan uzak tutar. Özellikle iç huzursuzluğunuzu giderecek sakinleştirerek odaklanmanızı dengeleyecektir. Krizantem taşı kişilerin bedenlerine enerji vererek aşırılaşmışlıkları yumuşatır. Pozitif enerji veriri ve negatifliğe karşı adeta kalkan görevi görür.

Krizantem taşı, derin düşünme amaçlı kullanılır ve üçüncü gözü açar. Güçlü olarak ruhsal bağlantılar yaratır meditasyonda iletişime yardımcı olur. Evin içindeki tüm negatif enerjiyi kendi içine hapseder. Kişilerin pozitif kişilikte olmasını sağlar ve onlardan negatifliği uzaklaştırır aynı şekilde düşüncesel olarak da daha olumlu kişilikler sağlar. Fiziksel açıdan olgunlaşmayı destekler deri iskelet yapısına iyi gelir. Vücuttan toksinleri atar gözlere faydalıdır. Kadın hastalıkları ve urların tedavisinden etkili biçimde kullanılmıştır.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve hastalıklara karşı daha dirençli olmanızı sağlar. Krizantem taşı Soğuk algınlıklarına iyi gelir. Kemikleri iyileştiricidir ve kalsiyum emilimine yardımcı olur. Ağrı kesici özelliği vardır. Yapılacak işlerde önemli gelişmelerde başarı sağlar ve olumlu yönden kişiye şans getirir. Enerjisi yüksek olduğu insanlara canlılık verir. Krizantem taşını belirli zaman aralıklarıyla temizlemek kötü enerjiden arındırmak gerekir bunun için 5 Dakka kadar akan suyun altında tutmak veya 1–2 saat kadar toprakta gömülü bırakmak yeterli olacaktır

İlginizi Çekebilir

LABRADORİT

LABRADORİT Renk Ve Görünüm Her boyutta ve koyu renkli mavi ve sarılı olup ışığı gördüğünde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir