boji taşı
boji taşı

BOJİ TAŞI

BOJİ TAŞI

Boji taşı  en etkili topraklama taşlarındadır. Sizi sağlamca toprağa ve kendi bedeninize döndürecektir.Genellikle kahverengimsi bazıları ise mavi tonlarında bulunur. Boji taşı metalik görünüm, pürüzsüz (dişi) veya kare çıkıntılar (erkek) şekilde küçükten orta boya kadar boyutlarında bulunur. Boji taşının orijinalini bulmak oldukça zordur.Çıkarıldığı ülkeler genellikle Birleşik Devletler ve Britanya’dır.Özellikleri açısından boji taşı kişileri kendine getirmekte kulanıdır.Ruhu zenginleştirir ve odaklanmayı sağlar.Güçlü bir koruma gücüne sahiptir.Genel  açıdan olayların üstesinden gelmede etkilidir engelleri ortadan kaldırır. Boji taşının pürüzsüz olanları dişil enerjiye çıkıntılı olan kareleri ise erkek enerjiye sahiptir.Bu taşlar dengeleyici ve güçlü enerji vericidir.Bir çifti bedende dişi-erkek enerjilerini dengeler çakraları açar.Güçlü toprak bağlantılarıyla boji taşı bitkilerde ve ürünlerde yararlı etkileri görülür.

Boji taşı psikolojik olarak tüm düzeylerdeki engelleri aydınlatır. Güçlü bir koruma işlevine sahiptir ve engeller üzerinde yararlıdır.Fiziksel olarak boji bedenin meridyen sistemleri içinde bulunan akışı dengeler ve uyarır.Duygusal olarak dengeleyeci ve yönlendirici olan boji insanları doğru olarak yönlendirir. Boji tıkanıklığı açar ağrıları giderir ve hücreleri yeniler.İyileştirmeyi hızlandırır.Fiziksel enerjiniz düşük olduğunda boji enerjinizi yükseltir. Boji taşı derin düzeyde çakraları hizalar ve dengede tutar. Psikolojik açıdan hayatınızı dengeler.Heyecan neşe berrak ışık enerjisi yükler ve depresif ruh halini önler.Duygusal yönden huzur verir güveni geliştirir. Boji taşı Bedende rahatsızlık veren ağrıları çekip alır ve dokularınıza canlılık katar iyileştirici ve arındırıcı bir taştır.

Konum olarak boji taşını elinizde on dakika kadar tutarak veya ağrıyan bölgeye temas ettirerek yerleştirin.Meditasyon esnasında kullanılacak olan boji taşını etrafınızda bulundurmalısınız.Bir diğer boji taşı olan mavi bojiler ruhsal titreşimlere sahiptir.Bedeni dış yolculuklara çıkarır.Unutkanlığınız varsa boji taşımak etkili olacaktır hafızaya geçmişi hatırlamada zekayı güçlendirici etkisi vardır. Boji taşı topraklama taşı olduğundan vücutta biriken elektromanyetik dalgaları atmanızı sağlar. Psikosomatik hastalıklarda nedenlerin derinliklerine iner.Duygusal yönden huzur verir güveni geliştirir. Boji Başarı için gereken motivasyon ve dürtüleri harekete geçirir ve zihinsel olarak zekayı güçlendirir harekete geçirir.Boji taşı Bedende soğuk algınlığı astım guatr bronşit tedavisi için  boyuna kolye şeklinde takabilirsiniz.Taşınızı zaman içinde oluşan enerji birikimlerinden arındırmak için en az 5-10 dakika çeşmede  akan suyun altında tutmalısınız veya 1-2 saat aralığında güneşe bırakabilirisiniz

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Pırlanta

Pırlanta

Pırlanta Nedir ? Pırlanta, doğal bir elmas çeşididir ve en değerli mücevherlerden biridir. Kimyasal açıdan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir