DANBURİT TAŞI

DANBURİT TAŞI

Danburit saf enerjiye sahip kalp üzerinde etkin çalışan ruhani bir taştır. Kişinin hem zekâsını iyi kullanmasını hem de yüksek farkındalıklarını ortaya çıkarması açısından oldukça önemli rolü vardır. Pembe, sarı, beyaz, leylak renklerinde olup ince çizgili berrak görünümdedir. Kolay bulunabilir bir taş olan danburit taşı Birleşik Devletler, Çek Cumhuriyeti, Rusya, İsviçre, Japonya, Meksika gibi belli başlı ülkelerde çıkarılır. Parlaklığı kozmik ışıklardan gelmektedir. Danburit taşı takmak mutluluğa sevgiye ve huzura sonsuz bir bağ kurar. Meditasyon yapan kişilerde kullandıkları zaman fark edeceklerdir ki yüksek bir güç ve farkındalık sağlayacak içsel duyuları harekete geçirecektir.

Danburit taşıyla değişimleri kolaylaştıran ve kişilerin geçmişten kopmasını sağlayan farklı bir güç olduğuna inanılır. İnsanların içinde bulunduğu ve bir türlü kopamadığı bazı gerçekleri kabullenmede mükemmel etkili bir taştır. Ruhsal açıdan farklılıkları kabulleniş yeni bir yöne doğru ilerleme gösterir. Güçlü etkileri olan danburit taşı yatağınızın yanına veya yastığınızın altında bulundurmak bilinçli bir ruhsal geçiş sağlar. Üçüncü gözü taç çakraları uyarıcı etkileri vardır. Danburit aurayı berraklaştırır ve rüyalarınızı kontrol etmenizi sağlar. . Kişilerin pozitif kişilikte olmasını sağlar ve onlardan negatifliği uzaklaştırır aynı şekilde düşüncesel olarak da daha olumlu kişilikler sağlar

Danburit çok şifalı bir taştır. Alerjik reaksiyonlarda kronik oluşan sağlık sorunlarında etkilidir. Güçlü bir tonsin atıcıdır vücudu temizler kan dolaşımını hızlandırır. Astım bronşit gibi rahatsızlıklarda olumlu etkileri görülmüştür. Karaciğer ve safra kesesinin tedavisinde etkilidir. Gerekli durumlarda vücudun kilo almasını veya fazla yağ miktarının atılmasını sağlar. Kemikleri iyileştiricidir ve kalsiyum emilimine yardımcı olur. Ağrı kesici özelliği vardır. Kadın hastalıkları ve urların tedavisinden etkili biçimde kullanılmıştır. Danburit taşını belirli zaman aralıklarıyla temizlemek kötü enerjiden arındırmak gerekir bunun için 5 Dakka kadar akan suyun altında tutmak veya 1–2 saat kadar toprakta gömülü bırakmak yeterli olacaktır.

KONUM: Uygun bir yere yerleştirilmelidir özellikle sorunlu bölgenize temas şeklinde kullanın. Rüyalarınızı kontrol etmek açısında yastık altında bulundurulmalıdır.

Özel renk olarak nadiren pembe danburit taşıda görülebilir bu taşın en belirgin özelliği kalbi etkiler ve kişinin kendini sevmesini sağlar.

İlginizi Çekebilir

Pırlanta

Pırlanta

Pırlanta Nedir ? Pırlanta, doğal bir elmas çeşididir ve en değerli mücevherlerden biridir. Kimyasal açıdan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir