SMİTSONİT

SMİTSONİT

Renk ve Görünüm

Pembe lavanta rengi yeşil mavi mor kahverengi sarı beyaz gri mavi renklerini taşıyan smitsonit incimsi ışıklı ipeksi kabarcıklardan oluşan bir katman görünümündedir.

Kaynak

Birleşik Devletler, Avusturalya, Yunanistan İtalya Meksika Nambiya

Kullanım Alanları ve Özelikleri

Huzur zarafet, çekicilik ve olumlu sonuçlar için kullanılan ve iyi geldiği söylenmektedir. Neredeyse kırılma noktasına gelen stres ve çöküntüleri gidermede mükemmeldir. Çocukluk geçmişinde istenmediğini sevilmediğini düşünenler için idealdir. Duyguları ve duygusal yaraların tedavisinde kullanılır. Psikolojik olarak smitsonit taşı girilen ortamlarda liderlik vasıflarını güçlendirir. Bağışıklık sistemi bozuklukları, sinir sistemi ve kemik erimesi hastalarının iyileşmesini sağlamaktadır. Sadece Türklerde değil, diğer medeniyetlerde de bu tedavinin terapatik amaçlarla rahatlama amacıyla kullanıldığı görülmektedir. Örnek olarak; Eski Yunan medeniyetlerinde küçük şeyler, hatta şifalı taşlar kullanıldı. Ancak, doğal taşlardan yararlanma biçimi tercih edildi. Geçmişte bu taşları doğal bir doğal kaynak olarak kullanmak mümkün olmuştur. Bunun nedeni, insanların kalabalığın arasından sıyrılıp çıkmak istemeleri, bu taşların tercih edilmediğinin farkında olduklarıdır. Bazı taşlar pazarlama formlarında çeşitli aldatmacalar yaratmaya yardımcı oluyor, bazıları hastalıkların yan etkilerini biraz da olsun sakinleşmesine yardımcı oluyor. Uyum ve başarı aşılabilir. Sinüs problemlerinizi deneyebilirsiniz. Bağışıklık sistemi için oldukça iyi bir taş. Sindirim sisteminizi düzenleyebilir. Kemikte denenebilir. İyi insanların alkolizm için test etme fırsatı bulduğunu gösterir. Erkeklik organındaki sorunları çözmektedir. Hayallerinizi hayal ettiğinizde hatırlamanıza yardımcı olur. Sezgisel anlamda yoğunlaşabilir. Burası kalmak için çok güzel bir yer. Onu taşıyabilirsin.

Smitsonit taş barış, cazibe, zerafet ve olumlu düşüncedir. Çağımızın en büyük psikolojik rahatsızlığı olan koldan etkileniyor. Bu taş, kullanıcının geçmişin zor ve acı dolu günlerini unutmasına ve huzur dolu bir hayat sürmesine yardımcı olan inandırıcı bir taştır. Liderlik taş olarak bilinir. Yaşamın zorluklarını ve acısını hafiflettiği düşünülen bir taştır. Kişilik adaptasyonu ve başarı aşılabilir. Sinüs problemlerine karşı iyi çalışır. Bağışıklık sistemi için çok olumlu bir taş. Kemik erimesi için iyi bir taş. Sinir sisteminin düzenleyici organ olduğu söyleniyor. Bu, alkolizm için bir fikir ve bazı şekillerde kullanılabilecek bir taş. Erkeklik sorununu çözmeye yardımcı olur.

İlginizi Çekebilir

Safir Taşının Özellikleri ve Faydaları Nelerdir ?

Safir Taşının Özellikleri ve Faydaları Safir, korindon mineralinin mavi renkteki çeşidi olup, dünyanın en değerli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir