PETALİT TAŞI
PETALİT TAŞI

PETALİT TAŞI

PETALİT

Renk ve Görünüm

 Berrak, beyaz, pembe, gri, kırmızımtırak beyaz yeşilimtırak beyaz Kuvars benzeri, damarlı, hafifçe yanar döner, genellikle küçük

Kaynak

 Brezilya, Madagaskar

Kullanım Alanları ve Özelikleri

Petalit Yeni Çağ’in başka bir taşıdır. Bazen Melek Taşı olarak bilinir çünkü devalar âlemiyle bağlantı kurmayı kolaylaştırır. Yüksek ve saf bir titreşimle kozmik farkındalıga kapı açar. Ruhsal arınmaya yardım eder. Meditasyonu ve uyumu geliştiren koruyucu bir taştır. Sizi neden erin araştırılacağı ve dönüştürüleceği çok sakin ve çok berrak bir ruhsal boyuta taşır. Ata ve aile iyileştirmesi için özellikle yararlıdır çünkü bozukluğun ortaya çıkmasından önceki bir zamana erişebilir. Petalit şamanik bir taştır. Ruhsal temas veya vizyon araştırmasi için güvenli bir ortam sağlar. Süreci harekete geçirir ve enerji verir, ayni zamanda ruhsal aktivite boyunca topraklama yapar. yüksek Bu taş aurayı sakinleştirir, boğaz ve yüksek taç açarak ruhsal titreşimlere bağlantı sağlar. Sizi mevcut metafizik yeteneklerini yüksek ruhsal bilinç düzeylerine götürür ve ruhsal anlatmanızı kolaylaştırır. zin ötesine taşıyarak sırasında gör vizyonlar Petalit bile iksir olarak çok kuvvetlidir. : Endokrin sistemin ahengini sağlar ve üçlü siticili meridyeni harekete geçirir. Bu taş AIDS ve kanser tedavilerinde özellikle faydalıdır. Hücrelere, gözlere, akciğerlere, kas spazmlarına ve bağırsaklara iyi gelir.
Kolye veya küpe olarak takın veya uygun şekilde, özellikle üçüncü göze yerleştirin.
Genel özelliklerinin yanı sıra farklı renklere ait özellikleri aşağıda sıralan- mıştır.
Pembe Petalit: kalp meridyenini ve duygusal yükleri temizler. Duygusal güçlendirir, kaygı ve korku uzaklaştırır. Bir şefkat taşı olarak yumuşak bir güç sağlarken esneklik de verir.
Berrak Petalit: güçsüz kılar. Telkinleri, miyasmaları ve negatif enerjileri her düzeydeki negatif temizler.
Negatif karma- Küçük bir parçayı boşaltmak ve ya da zihinsel bedendeki varlıkları temizlemek icin kullanılabilir. Herkesi kendi yüksek benliğini sürece taşıdığı ve her düzeydeki manipülasyonlar ize ettiği için bağ kesme işleminde son derece yararlıdır Bedende taşındığında vücudun her düzeydeki tüm enerji merkezlerine sürekli enerji verir ve harekete geçirir. İçinde bulunduğu ortamı iyileştirir ve enerjiyle doldurur.

İlginizi Çekebilir

Pırlanta

Pırlanta

Pırlanta Nedir ? Pırlanta, doğal bir elmas çeşididir ve en değerli mücevherlerden biridir. Kimyasal açıdan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir