LEPİDOLİT

LEPİDOLİT

Renk Ve Görünüm

Yumuşak lila rengi ve rahatlatıcı enerjisi ile lepidolit şaşırtıcı derecede güzel bir taştır. İçindeki minerallerin konsantrasyonuna bağlı olarak çeşitli tonlarda görünür, ancak pembe ve lila tonları en dikkate değer ve güçlüdür. Lepidolit, çoğunlukla daha büyük kuvars parçalarında küçük parçalar halinde bulunurken aslında bir mika biçimidir.

Kaynak

Birleşik Devletler, Çek Cumhuriyeti, Brezilya, Madagaskar, Dominik Cumhuriyeti

Kullanım Alanları Ve Özellikleri

Bir geçiş taşı olan Lepidolit, eski davranışsal ve psikolojik kalıpların serbest bırakılmasına ve yeniden düzenlenmesine yardımcı olarak hafifçe değişime neden olur. Derin duygusal iyileşme, yatıştırıcılık, stres ve depresyonun azaltılmasını getirir. Lepidolit negatifliği giderir ve en iyi ürün için kullanılmasına yardımcı olur. Boğaz, kalp, üçüncü göz çakralarını ve zekâyı harekete geçirir. Lepidolit, astral yolculuğu kolaylaştırır. Hayatınızda şimdi bir tıkanıklık oluşturan diğer yaşamlardan gelen düşünce ve duygulara uyarak sizi ileriye götürmenize yardımcı olur. Lepidolit her türlü duygusal veya zihinsel bağımlılığın üstesinden gelmeye, her türlü bağımlılığın ve şikâyetin desteklenmesine yardımcı olur. Bağımsızlığı, kendini sevmeyi ve güveni teşvik eder. Lepidolit, nesnelliğin gücünü, neyin önemli olduğuna odaklanarak iş tatili için mükemmel bir taş haline getiren, yönlü ve engelsiz iletişimle birleştirir.

Lepidolit elektromanyetik kirliliği temizler. Bağışıklık sistemini güçlendirir, sinir sistemini yatıştırır ve Dna’yı yeniden yapılandırmak için kullanılabilir. Lepidolit, bitkinliği hafifletir, gerginliğin ve ilgili bozuklukların giderilmesinde yardımcı olur. Alerjileri giderebilir, epilepsi ve alzheimera çözüm olarak büyük ölçüde yardımcı olabilir. Siyatik ile nevraljiyi uyuşturur ve ortak problemlerin üstesinden gelir. Lepidolit menopoz için mükemmeldir bir çözüm olabilmektedir. Hasta oluşturma sendromu ya da bilgisayar stresinin neden olduğu hastalıkları tedavi eder. Lepidolit, yaşamınızdaki zor zamanlarda, özellikle de ya değişim ya da yas tutma zamanlarında size yardımcı olabilir. Bu taş, evrendeki sevinci uyandırmanıza yardımcı olarak, duygusal acıyı hafifletecek benzersiz bir güce sahiptir. Sıkıntı çektiğimiz zaman, kendimizi mutlulukla kör etmek çok kolaydır. Aslında, mutluluk görmek ağrıyı daha da şiddetli hale getirebilir. Bu, yas tutma sürecinin doğal bir parçasıdır, ancak rahat bir süreç değildir. Lepidolit, mümkün olduğunca çabuk bu aşamadan geçmemize ve tekrar şükran sebepleri bulmamıza yardımcı olabilir. Lepidolitin etkili titreşimleri, hem evrenin hem de kendi içindeki ilahi güç ile uyumlu hale gelmenize yardım eden inanılmaz bir güce sahiptir. Kendinizi önemli ve değerli bir varlık olarak, kozmik düzenin layık bir parçası olarak gördüğünüzde; o zaman sevgiyi, mutluluğu ve başarıyı hak ettiğinizi anlamaya başlarsınız ve bunu beklemeye başlarsınız. Sinir bozucu deneyimler veya travmalar, duygularımızı karışıklığa atmakta ve ne hissettiğimizi anlamak için inanılmaz zorlaşıyor; bu duygularla yapıcı bir şekilde daha az uğraşıyor. Lepidolit, duyguların fırtınasına kapılmanıza engel olur, ki bu çok uzun süre kalmak için iyi bir yer değildir. Hayatınızı iyileştirmek gerekli olan değişiklikleri yapmak için duygularınızı anlamanıza ve onlara sağlıklı bir şekilde yaklaşmanıza yardımcı olabilir. Lipidolit, lepidolitin önemli bir bileşenidir ve aslında sakinleştirici bir ilaç olarak kullanılır ve depresyon, ve hatta şizofreni tedavisinde kullanılır. Tıp topluluğu bile bir taşın iyileştirici özelliklerini fark ettiğinde bunun önemli olduğu gerçeği ortaya çıkıyor. Bununla birlikte, lepidolit kullanarak kendi kendinize ilaç vermeye kalkışmayın. Kristoloji, profesyonel tıbbi yardım için asla kabul edilebilir bir yerini alamamaktadır. Depresyon ya da uzun süre zihinsel sıkıntı yaşıyorsanız lütfen bir zihin sağlığı uzmanına bakınmanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Pırlanta

Pırlanta

Pırlanta Nedir ? Pırlanta, doğal bir elmas çeşididir ve en değerli mücevherlerden biridir. Kimyasal açıdan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir