KUNZİT TAŞ ÇEŞİTLERİ

KUNZİT TAŞ ÇEŞİTLERİ

Berrak Kunzit: Ruhu geri alma işlemine yardım eder. Ruhun kaybolduğu yere doğru yapılan yolculuğu hızlandırır.

Sarı Kunzit: Çevresel sisi temizler, auirik alandaki ışınlar ve mikrodalgaları saptırır. Çakraları hizalar, DNA’yı yeniden yapılandırır, hücresel kopyaları ve kalsiyum-magnezyum dengesini stabilize eder.

Leylak rengi Kunzit: Semavi geçit ve sonsuzluğun sembolüdür. Ayrılmakta olan ruhun istediği bilgileri aşılayarak ölüme geçişi kolaylaştırır ve ruhun aydınlanmaya doğru ilerlemesi için ona yardım eder. Zamanın bariyerlerini kırarak sonsuzluğa ulaştırır.

Yeşil Kunzit: Rengi sarıdan zümrüt yeşiline kadar değişir. Daha yüksek âlemlerdeki bilgilerin transferine yardım etmek için başka dünyalara bağlanır. Entelektüel ve duygusal deneyimlere yarar sağlar. Başarısızlık hissini nazikçe yok eder, evrenden ve diğer insanlardan gelen yardım ve desteği kabullenmiş gibi yapan kişilere yardım eder. Bilinmeyeni ortaya çıkarmak için zekâyı sevgiyle birleştirme gücüne sahiptir. Yeşil kunzit ruhsal sevginin temelidir. Bu taş yeni başlangıçları destekler. İyileştirmede, bedenin üzerinde hafifçe dokundurularak gezdirildiğinde, zayıf, soğuk ve rahatsız alanları göstererek teşhisi kolaylaştırır. Timüsü ve bedenin göğüs bölgesini destekler. Ruhsal iç görüyü uyarmak için en iyi yol üçüncü göze yerleştirmektir.

İlginizi Çekebilir

KAPLAN GÖZÜ TAŞI ÇEŞİTLERİ

KAPLAN GÖZÜ TAŞI ÇEŞİTLERİ Mavi Bu kaplan gözü taşının rengi nedeniyle oldukça parlak ve zerafet …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir