Azeztulit Taşı
Azeztulit Taşı

AZEZTULİT TAŞI

AZEZTULİT TAŞI

Nadiren bulunabilen ve ışık saçan bir taş olan azeztulit taşı yeniçağın simge taşıdır renksiz veya beyaz olarak bulunur. Görümüm olarak azeztulit taşı çizgili berrak veya opak kuvars şeklindedir genellikle boyut olarak küçük parçalar halindedir. Azeztulit taşı kuzey Carolina’da tek bir madenden çıkarılmaktadır. Mineraller açısından oldukça zengin ve güçlü taşlardan biridir azeztulit ve son derece saf titreşimler yayar yüksek boyuttaki frekanslara uyum sağlar. Ruhsal evrime yardım eden azeztulit taşı yüksek frekansları yeryüzüne çeker. Azeztulit taşı kişideki bilinci açar. Farkındalığınızı artırırı yaydığı titreşimlerle daha üst seviyelere taşır. Azeztulit taşı ametrin ve akuamarin gibi diğer ruhani taşlarla birlikte kullanılabilir daha önce bu enerjide bir taş kullanmadıysanız ametrin ve akuamarinle yol hazırlamanızda fayda var. Eğer ki ruhsal yönden veya yüksek frekanslarda çalışmaya alışık değilseniz meditasyonla ilgilenmediyseniz bu taşın enerjisine dikkat etmelisiniz.

Azeztulit taşının genel olarak opal olanında daha az enerji vardır. Eğer bir azeztulin taşı edinecekseniz enerji bakımından ilk olarak opal olanını alabilirsiniz. Ruhsal olarak azeztulit taşı zihinde duraklama zihinsizlik yaratarak fiziksel yönden bedenin etrafında koruyucu görev alıp meditasyona geçişi kolaylaştırır. Azeztulit taşı vizyon ve esin taşı olarak üçüncü gözü açar taç çakrayı ve daha yüksek taç çakrayı açarak en yüksek boyutlara çıkarır. Hayatınızla ilgili önemli kararlarda yol gösterici karar mekanizmayı etkileyici enerjisi vardır. Bu taş genellikle derinlik ruhsal durum transa geçme meditasyon yönünden oldukça etkilidir. Azeztulit taşı kişilerin zihnini boşaltmasında derin duygulara yönelmede oldukça etkili bir taştır.

Genel anlamda meditasyon yapan kişilerin çoğunlukla kullandığı azeztulit sizi daha iyi odaklanmaya yöneltir. Avuç içlerinizie alarak yuvarlayın bu esnada düşünce ve stresinizi boşaltmaya çalışın. Nefes egzersizi yapın ve bunu yaparken de içinizden pozitif düşünceler geçirin en sevdiğiniz en mutlu gününüz gibi. Nefes alırken içinize çektiğiniz hava sizi huzur ve mutluluk versin bunu tüm vücudunuzda hissedin. Odaklandığınız vakitte elinizdeki azeztulit taşının ağırlığını hissetmeye çalışın vücudunuzdaki enerji titreşimlerini hissedin kendinizi taşla bir bütün düşünün bu noktada meditasyona geçiş sağlanacaktır bu değerli taşın verdiği bu güzel duygu boşaltma yöntemi stresli üzüntülü duygu durumlarda rutin olarak uygulanabilir.

İlginizi Çekebilir

Safir Taşının Özellikleri ve Faydaları Nelerdir ?

Safir Taşının Özellikleri ve Faydaları Safir, korindon mineralinin mavi renkteki çeşidi olup, dünyanın en değerli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir